Kies uw kerk
banner

Paus Franciscus is op tweede Paasdag 21 april 2025 overleden



Onze Paus heeft de harten veroverd van velen. Hij was een man van de armen, dicht bij het volk, benaderbaar, heeft het besef voor natuur en milieu vergroot en heeft het doopsel benadrukt in de reflectie rond de synodale kerk. Paus Franciscus heeft de katholieke kerk een sympathiek gezicht gegeven.

Uitvaart op televisie

In de komende dagen wordt in de eucharistievieringen in het bijzonder voor hem gebeden. De uitvaart van Paus Franciscus wordt op zaterdag 26 april live uitgezonden door KRO-NCRV op NPO 2, vanaf 10.00 uur.

Requiemmis voor Paus Franciscus

Op vrijdag 25 april wordt er een diocesane requiemmis voor Paus Franciscus gevierd in de Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch. De viering start om 19.30 uur; voorafgaande is er, vanaf 19.00 uur, de gelegenheid om gezamenlijk de rozenkrans te bidden. Aansluitend aan de viering blijft de Sint-Janskathedraal tot 22.00 uur open voor stil gebed.

Publicatiedatum: 24 april 2025